Wenskaarten voor Malawi

Admin/ oktober 27, 2017/ Activiteiten, Ons nieuws, Uncategorized/ 0 comments

Marijke Brand, een geboren Limburgse (6 december 1934), droomde al vanaf jonge leeftijd van een opleiding aan de Kunstacademie. Spijtig genoeg was dat in haar jonge jaren geen optie. Maar haar grote observatievermogen en combinatie van vrolijke humor en ernst vonden en vinden tot op de dag van vandaag hun eigen weg in diverse kunstvormen: schilderijen, beelden en teksten.

Marijke verkoopt een unieke set ansichtkaarten (12 voor 10 euro) van haar kunstwerken waarvan de opbrengst geheel naar onze stichting gaat. Wilt u ook in het bezit komen van deze ansichtkaarten en hiermee onze leerlingen in Malawi helpen, ga dan gauw naar de site.

Share this Post

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*
*